İçeriğe geç
Anasayfa » Kaçak İddaa Nasıl Yapılır?

Kaçak İddaa Nasıl Yapılır?

Kaçak İddaa Nasıl Yapılır? sıklıkla araştırılan bir konu haline geldi. Online iddaa sitelerinden alınan bu hizmetin bu denli ön plana çıkmasının altında yatan neden Avrupa kanallı siteler üzerinden kazançların fazla olması gösterilebilir. Yüksek oranlı maç yayınlarının yapılması bir de bonusların bu hizmetlere eklenmesiyle bu alana olan ilginin artmasını sağlıyor.

Kaçak Sitelerde İddaa Nasıl Oynanır

Oyunları oynamak için öncelikle ne yapmalısınız? Tabi ki kendinize güvenli bir site seçeceksiniz. Yerli şirketlerde evet sorun yok. Hepsi yasalara uygun yayın yapıyor.

Avrupa kanallı siteler için bu durum farklı. Bu sitelerin ülkemize giriş yapması yasak. Peki, bu kadar site nasıl hizmet sunuyor? Hepsi kaçak yayın yapıyor. BTK engeline sıklıkla takılma nedeni de bu.

Kaçak hizmet sunmaları ülkemizde yayın hayatlarına başlarken bir denetimden geçmediklerini gösterir. Bu da güvenli şirketlerle birlikte dolandırıcı firmalarında hizmet sunduğunun bir göstergesi.

Bu Siteler Güvenli Mi?

Avrupa kanallı site tercih ediyorsanız öncelikle yapmanız gereken kendinize doğru bir site seçmek. Bu alanda hizmet sunan Avrupa’nın en köklü isimlerinden hizmet alabileceğiniz isimler bulunuyor. Online iddaa alanında ülkemizde 12 yıllık geçmişi olan Avrupa’da birçok ülkede müşterilerine sorunsuz hizmet sunan isimleri tercih edebilirisiniz.

  • Lisanslı olan siteleri tercih etmelisiniz. Curacao, malta ya da kosta rika gibi oyun oynatma lisanıyla hizmet sunan isimler güvenli hizmet alımı yapacağınız isimlerdir,
  • Sektörün en başarılı yazılım şirketleriyle çalışıyor olması da sitelerin adil bir ortam hazırladıkları anlamına gelir,
  • Finans yönü güçlü olan isimlerden ödemelerde sorun yaşamazsınız.

Bu özelikleri olan sitelerde oyun oynamak evet güvenilir.

Hangi Maçlar İçin İddaa Oynanır

Kaçak iddaa nasıl yapılır kısmında size sunulan seçenekler fazla. Nasıl mı? Spor iddaalarında birçok spor dalına ev sahipliği yapılıyor. Yani futbolla sınırlı kalmadan basketbol, tenis, buz hokeyi, masa tesnisi, bisiklet yarışları, yüzme yarışları, MMS dövüşleri için kupon hazırlama lisansı buluyorsunuz.

  • Önce kayıt olun
  • Açtığınız hesaba yatırım yapın,
  • Kendinize spor dalı seçin,
  • Bu alanda oynanacak maçlara göz atın,
  • Spor dalına göre iddaa türlerinizi belirleyin,
  • Kuponda kodlara göre hazırlıklarınızı tamamlayın.

Canlı İddaa Seçenekleri

Kaçak iddaa nasıl yapılır kısmında tercihinizi canlı iddaalardan yana kullanmanız halinde bilmeniz gereken en önemli kural kupon hazırlıklarına başlamak için müsabakanın başlamasınız beklemelisiniz.

Bu alanda kuponlar maç sırasında oluşturulur. Maç bitene kadar dilediğiniz kadar kupon hazırlama şansınız bulunuyor. Heyecanın dorukta olduğu, iddaanın en keyifli olduğu anlardan biridir.

Bu bölümde de sıralama aynı. Kendinize bir site seçin, kayıt olun, yatırım yağın, spor dalı seçin, maçınızı belirleyin ve bu sefer maçın başlamasını bekleyin. Maç başladığı andan itibaren kurallar içinde iddaa oluşturmaya başlayabilirsiniz. Maç bitene kadar zamanınız var. Dilediğiniz kadar kupon hazırlayabilirsiniz. Üstelik beklemenize gerek yok. Kuponun tutup tutmadığını hemen görmektesiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir